Haluk Levent Yaz Festivalinde Sahne Alacak

16.02.2023
25
Okuma Süresi: 2 dakika
A+
A-

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Haluk Levent, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını heyecanlandırdı.

Haluk Levent Yaz Festivalinde Sahne Alacak

Haluk Levent Yaz Festivalinde Sahne Alacak

Ünlü oyuncu ve şarkıcı Haluk Levent, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla hayranlarını heyecanlandırdı. Levent, yaz aylarında düzenlenecek olan bir müzik festivalinde sahne alacağını duyurdu.

Ünlü şarkıcı, festivalde sahne alacak sanatçılar arasında yer alacağını ve hayranlarıyla bir araya gelmek için sabırsızlandığını belirtti. Haluk Levent, son dönemde müzik çalışmalarına ağırlık veriyor ve sevenlerine sürprizler yapmaya devam ediyor.

Öte yandan, ünlü pop şarkıcısı Demet Akalın da gündemden düşmüyor. Akalın, geçtiğimiz günlerde bir açılış töreninde boy gösterdi. Şarkıcı, yaptığı konuşmada yeni projeler üzerinde çalıştığını ve hayranlarına sürprizler hazırladığını söyledi.

Demet Akalın, son dönemde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla da dikkat çekiyor. Takipçilerine sürekli olarak günlük hayatından kesitler paylaşan Akalın, hayranlarıyla arasındaki bağı güçlendirmeye devam ediyor.

Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.